- AENO



Парочистачка AENO SM2
Минимално пространство, максимална полезност
Почистване и дезинфекция без химикали
Парата с температура 130 °C убива 99.9% от бактериите и гъбичките, премахва алергените, помага да се отървете от дървениците и акарите за секунди


Готов за употреба само за 15 секунди
Парочистачката е готова за употреба в рамките на 15 секунди
Многофункционална
Парочистачката не само почиства различни видове подови настилки, но и е удобна за гладене на завеси, измиване на прозорци и огледала, почистване на стенни плочки, дезинфекция на детски играчки, почистване на упорити замърсявания в кухнята, гладене на дрехи и много други


Дълбоко почистване на Вашата баня
Вани, душове, плочки и водопроводни тръби се почистват много по-бързо и лесно с помощта на парочистачката, отколкото с дълго и трудоемко дълбоко почистване
Лесно се справя с трудни за почистване места
Абсорбаторът е едно от най-трудните за почистване места в кухнята. Ще се изненадате колко лесно е да го почистите с помощта на парочистачката и специалния за случая накрайник


Ефективна работа под всякакъв ъгъл
Вертикално или хоризонтално - ефективно във всяка посока
Включени аксесоари:
2 x Найлонови четки, Месингова четка, Четка за процепи, Пароструйка, Гумен накрайник, Четка за под с 2 микрофибърни кърпи


До 24 мин. работа с пара без нужда от презареждане
Почиствайте и дезинфекцирайте в продължение на до 24 минути без прекъсване благодарение на 275-милилитровия резервоар за вода
Перфектно почиства прозорци и огледала
Включената специална приставка


Лесно се справя с трудни за почистване места
Абсорбаторът е едно от най-трудните за почистване места в кухнята. Ще се изненадате колко лесно е да го почистите с помощта на парочистачката и специалния за случая накрайник
Лесно почистване на плочки и фуги
С течение на времето плочките в банята или кухнята се замърсяват. Фугите между плочките също се замърсяват. Включена е специална приставка за ефективното им почистване


Подходяща за почистване на обувки
Почиствайте лесно обувките си, без да се страхувате, че ще ги повредите. Включен е специален накрайник
Лесна за съхранение
Когато приключите работата си с парочистачката, просто я оставете в изправено положение и само с едно щракване тя ще се заключи на място и ще стои самостоятелно. Много удобна за компактна за съхранение


| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Appliance Type | Steam Mop |
| Модел | SM2 |
| Water tank capacity | 275 ml |
| Steam Temperature | 130 °C |
| Steam Supply Rate | 25 g/min |
| Heating Time | 15 s |
| Време за работа (мин.) | 24 min |
| Noise Level Lc IEC (dB) | 38 dB |
| Cord Length (m) | 5 m |
| Цвят | Сив Бял |
| Материал на кутия | ABS пластмаса |
| Steam Pressure | 3 bar |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 50 °C |
| Мин. неработна околна температура | 0 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 70 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 20 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 70 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 20 % |
| Напрежение на входа | AC 220-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Консумирана енергия при работа | 1200 W |
| Номинално тегло | 1.94 кг |
| PC | 60г Recycle |
| PP | 521.5г Recycle |
| Име на маркетингов модел | SM2 |
| Търговско име | Steam Mop SM2 |
| PA+30%GF | 127.1г Recycle |
| ABS | 314г Recycle |
| PE | 29.5г Recycle |
| Тегло | 2.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1200 W |
| Налягане на парата (bar) | Не е приложимо |
| Капацитет на резервоара (L) | 0.275 L |
| Време за загряване (s) | 30 |
| Тип | Прът / Моп |
| Дължина на кабела (m) | 5 |
| Производителност на пара (g/min) | 25 |
| Непрекъсната пара | Да |
| Доливане по време на работа | Да |
| Брой аксесоари (count) | 2 |
| Тегло (kg) | 2.5 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 2.80кг |
AENO Парен моп SM2 – Мощно почистване с 1200W пара
Почиствайте подовете без усилие с AENO Steam Mop SM2. 1200W нагревател осигурява пара до 130°C, която премахва мръсотията и унищожава 99,9% от бактериите без химикали. С три режима на пара и резервоар от 275 mL, справя се с всякакви повърхности – от плочки до паркет.
Ключови Предимства
- Високотемпературна пара — Пара до 130°C дезинфекцира и почиства без агресивни препарати.
- Три режима на пара — Регулирайте интензитета според вида под и замърсяване.
- Самостоятелно изправяне — Стои изправен сам, удобен за съхранение по време на почистване.
- Бързо загряване — Готов за употреба за секунди.
- Защита IPX4 — Безопасен при работа с вода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1200 W |
| Макс. температура на пара | 130°C |
| Капацитет на резервоара | 275 mL |
| Режими на пара | 3 (Нисък, Среден, Висок) |
| IP защита | IPX4 |
| Самостоятелно изправяне | Да |
| Цвят | Бял / Сив |
Какво има в кутията
- AENO Парен моп SM2
- Микрофибърна подложка (1 бр.)
- Мерителна чаша
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.



















